Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Курси підвищення кваліфікації є частиною неперервної педагогічної освіти. Метою курсів є удосконалення професійних навичок шляхом поглиблення, розширення, оновлення знань, компетентностей на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня та практичного досвіду.

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, на факультеті дошкільної та спеціальної освіти проведено розширення освітньої діяльності у сфері післядипломної освіти (для осіб з вищою освітою) за спеціальностями (ліцензія):

• 012 ДОШКІЛЬНА ОСВІТА

Програми підвищення кваліфікації:

1. Вихователь в закладах дошкільної освіти.
  2. Музичний керівник в закладах дошкільної освіти.
  3. Інструктор з фізичного виховання в ЗДО.
  4. Вихователь в ЗДО з правом проведення занять з іноземної мови.
  • 016 СПЕЦІАЛЬНА ОСВІТА

Програми підвищення кваліфікації:

1. Логопед. Дефектолог в закладах дошкільної, загальної, середньої та спеціальної освіти.
  2. Фахівець в галузі інтегрованого та інклюзивного навчання в закладах дошкільної, загальної, середньої та спеціальної освіти.

Педагогічні працівники, які відповідно до плану-графіка та угод проходитимуть курси, подають такі документи:

• заяву;
  • копії: паспорта (1,2 стор.), реєстрації місця проживання,
  • ідентифікаційного коду;
  • копію свідоцтва (посвідчення) про останню курсову підготовку;
  • копію диплому про вищу освіту.

По закінченню курсів видається свідоцтво державного зразка.

Форма навчання: очно-заочна.

Термін навчання: 1 місяць (150 навчальних годин, 5 кредитів).

Нормативно-правові документи:

Звертатися за адресою: вул. Садова, 28, каб. 322б, м. Умань, Черкаська обл., 20300.

Телефони для довідок:

(04744) 3-45-33

063-469-94-94

Відповідальна за курси підвищення кваліфікації на факультеті:

Мельникова Ольга Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини.

Електронна адреса:

kurspk2019fdso@gmail.com