Інструктаж з охорони праці та безпеки життєдіяльності  професорсько-викладацького складу факультету дошкільної та спеціальної освіти на 2024-2025 навчальний рік

16.08.2024 р. на факультеті дошкільної та спеціальної освіти відбулася робоча зустріч з начальником відділу охорони праці та пожежної безпеки УДПУ імені Павла Тичини Оксаною Сергіївною Житньою з метою інструктажу з охорони праці та безпеки життєдіяльності професорсько-викладацького складу факультету дошкільної та спеціальної освіти на 2024-2025 навчальний рік.

Під час зустрічі був проведений інструктаж, спрямований на ознайомлення співробітників з переліком актуальних питань:

– організацію оповіщення здобувачів вищої освіти та співробітників в університеті про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації;;

– порядком дій при загрозі або виникненні надзвичайної ситуації;

– порядком укриття співробітників та здобувачів вищої освіти у разі загрози або виникненні надзвичайної ситуації;

– порядком дій при наданні долікарської допомоги потерпілим;

– дотриманням заходів безпеки у побуті та повсякденній трудовій діяльності, не допускати порушень виробничої та технологічної дисципліни;

– дотриманням вимог екологічної безпеки, охорони праці та ін.

Житньою Оксаною Сергіївною було наголошено на необхідності дотримання протипожежного режиму у аудиторіях, лабораторіях, кабінетах.

Особлива увага була зосереджена на необхідності проведення інструктажу для здобувачів вищої освіти керівниками практик під час організації настановних конференцій перед проходженням практик та оформленням відповідної супровідної документації.

Оксана Сергіївна наголосила, що для студентів-практикантів необхідно проводити обов’язкові інструктажі з охорони праці та пожежної безпеки. Під час практики здобувачі вищої освіти повинні бути забезпечені умовами безпечної роботи на робочому місці.

По закінченню заходу всі присутні засвідчили ознайомлення з інструктажем з охорони праці особистими підписами у відповідних протоколах.