Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

ДОШКІЛЬНА ОСВІТА  – ЗАПОРУКА УСПІШНОГО НАВЧАННЯ

Центр розвитку дітей «Дивосвіт» – це осередок розвивального навчання, адже дитинство  –  неповторна пора становлення  росту розумових сил. Саме зараз активність і невгамовне бажання випробувати себе в різних починаннях проявляються дуже виразно. І кому, як не нам, важливо помітити та розвинути даний природою талант. Ми допомагаємо вводити дітей на початку свого життя в світ ідей, книг, навчити радості вчення, вести дорогою інтелектуальної активності.

Сьогодення вимагає від наших вихованців успіхів у підготовці до школи, у їх фізичному, психічному та інтелектуальному розвитку. Рівень готовності  до шкільного навчання залежить від оволодіння  дитиною читанням та письмом. Показниками цього є інтелектуальна, соціальна та фізична готовність.

Ми творчо підходимо до різних методів роботи, до проведення занять: заняття проводяться в ігровій формі, що є цікавим для дітей, вони з задоволенням готуються до занять, стають більш уважними, активнішими. На заняттях елементи інших видів занять (ліплення, малювання, фізкультура, тощо).

Якісна дошкільна освіта – це запорука успішного розвитку дитини та її благополуччя. Якість дошкільної освіти впливає на успішність дитини в подальшому житті.