Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СІМ’Ї «ЩАСЛИВА РОДИНА – ДУША УКРАЇНИ»

Сім’я – головний інститут суспільства, перша щаблинка соціалізації людини.

У Центрі розвитку дітей «Дивосвіт» до дня сім’ї були проведені цікаві заходи: тематичні заняття, бесіди з дітьми на тему: «Ось така моя сім’я», «Що для нас є сім’я?», «Мама, тато і я – це моя сім’я», «Найближчі, найдорожчі дідусь та бабуся», «Я та моя дружна родина»; організовано фотовиставку «Моя сім’я», на якій родини могли представити своє дозвілля та захоплення.

У Міжнародний день сім’ї вихователі та вихованці нашого закладу бажають, щоб кожен пам’ятав – сім’я найважливіше! Бережіть сімейний вогник, свої рідних! Нехай у кожній сім’ї буде непохитна твердість родинних стосунків, мир та злагода, а це свято стане для кожного з вас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень для кожної сім’ї.

Шануйте і любіть свою сім’ю, адже ваш рід – це ваша вікова пам’ять і опора в житті!