БЕСІДА ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ

09.05.2023р. зі студентами 213 групи було проведено бесіду до Дня пам’яті – куратором групи к.п.н., доцентом кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Кравчук Н.П.

Відзначено, що глава держави Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 9 травня Дня Європи спільно із Європейським союзом.

Відповідний указ з’явився на сайті президента 8 травня.

Як сказано в указі, Зеленський встановив 9 травня Днем Європи, «усвідомлюючи європейську ідентичність Українського народу, з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки й стабільності на Європейському континенті, засвідчуючи відданість ідеалам та цінностям демократії, підтримуючи ініціативи молодіжних та інших громадських об’єднань».

«Установити в Україні День Європи, який відзначати щороку 9 травня спільно з державами Європейського Союзу. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування», − йдеться у тексті указу.

Окрім того, у своєму відеозверненні, президент пропонує встановити 8 травня Днем пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Відповідний законопроєкт поданий до Верховної Ради.

Студенти групи активно взяли участь у обговоренні даної теми, підтримували ініціативу чинного президента та поєднували минулі події із сучасними.

Відтак, було підведено підсумок, що нині очікуємо якнайшвидшої перемоги України над рашистами, щоб святкувати нову перемогу.

Слава Україні! Героям слава!