Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

ВИХОВАНЦІ ЦЕНТРУ РОЗВИТКУ ДІТЕЙ «ДИВОСВІТ» З ЛЮБОВ’Ю ДО ТАТУСІВ НАПЕРЕДОДНІ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ БАТЬКА

Наші батьки – найближчі та найдорожчі для нас люди в усьому світі. Тато – вчить нас мудрості, самостійності та взаємодопомозі. Він завжди з радістю проводить час з дітьми. Свято батька, як і День матері, відзначається зараз у багатьох країнах сучасного світу.

На передодні Дня батька, яке в цьому році припадає на 16 червня,  вихованці Центру розвитку дітей «Дивосвіт»  спільно з вихователями організували: виставку малюнків «Любі наші татусі – ми вас любимо усі!», провели тематичне заняття «Мій тато – герой», створили серію творчих поробок, аплікацій та подарунків,  вигадували рухи для мужньої руханки та добирали слова, які б характеризували татуся. І, звісно ж, кожна дитина зробила власноруч вітальну листівку для найдорожчого, мужнього татуся!

Зі святом, дорогі наші татусі!