Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

ВИХОВУЄМО У ДІТЕЙ ЛЮБОВ ДО ПРИРОДИ ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДІТЕЙ «ДИВОСВІТ»

Природа  для дитини – це жива лабораторія, де можна спостерігати за безліччю неймовірно цікавих речей. Це школа, у якій ми успішно оволодіваємо знаннями про правила поведінки, опановуємо вміння та навички щадливого користування її ресурсами, їх збереження і примноження. А ще природа –невичерпне джерело духовного збагачення не лише для дітей, а й для дорослих. Спостерігаючи за довкіллям, дитина здатна помітити багато такого, що змусить її пригорнутися до світу природи всією душею, прагнути ніколи йому не шкодити.

Тому у Центрі розвитку дітей «Дивосвіт»  багато уваги приділяється вивченню навколишнього світу. Розповіді, вірші, казки про природу розвивають світогляд дитини, виховують в неї інтерес до вивчення природи; екскурсії вчать спостерігати, а праця у природі і збір урожаю – живить душу дитини, робить її небайдужою до всього живого, до чарівного світу, в якому ми живемо.