Як надати першу допомогу потерпілому!?

Про це 12 жовтня 2023 р. дізнавались здобувачі першого курсу 111 групи факультету дошкільної та спеціальної освіти.

Вони стали учасниками дуже важливого і корисного тренінга. У ході заняття Шабаш Світлана Павлівна, викладач коледжу та інструктор з першої допомоги, розповіла студентам як допомогти людині, яка потрапила в біду до приїзду швидкої допомоги. Адже про це має знати кожен, особливо в умовах війни!

Крім того, студенти мали можливість тренуватися надавати першу допомогу «постраждалому». Зокрема: уміти вкласти потерпілого у безпечне положення, провести якісну серцево-легеневу реанімацію, зупинити кровотечі та допомогти людині, що подавилась стороннім предметом.

Всім було дуже корисно дізнатися основні принципи порятунку. Студенти були здивовані, що не знали так багато важливих моментів, які можуть стати вирішальними для життя потерпілого.