Тренінг з надання першої домедичної допомоги

Як урятувати людину до приїзду швидкої, має знати кожен із нас, особливо в умовах війни!
       22 вересня представники організації Товариства Червоного Хреста провели тренінг із надання першої допомоги викладачам факультету дошкільної та спеціальної освіти. Викладачі упродовж двох годин вивчали основні принципи порятунку: бокове стабільно безпечне положення потерпілого, якісну серцево-легеневу реанімацію та зупинку кровотеч із практичним відпрацюванням.

Навіть якщо ви знаєте основні принципи надання першої домедичної допомоги зі школи чи університету, варто освіжити знання в пам’яті, оскільки медичні протоколи в Європі оновлюють що два роки. Звісно, пояснити всі критичні випадки під час двогодинного тренінгу неможливо. Тому викладачі ще обов’язково відвідають додактові тренінги.