Звітна on-line конференція за результатами навчальної педагогічної практики здобувачів IІ курсу ОС «Молодший бакалавр» заочної форми навчання, спеціальності: 012 Дошкільна освіта

20.10.2022р. – на інтернет платформі Google Meet відбулась звітна on-line конференція за результатами навчальної педагогічної практики здобувачів IІ курсу ОС «Молодший бакалавр» заочної форми навчання, спеціальності: 012 Дошкільна освіта.

Студенти поділились враженнями, в яких було висвітлено роботу, яку вони проводили впродовж практики. Відбулося обговорення особливостей вироблення творчого підходу до застосування одержаних у процесі навчання знань і вмінь, необхідних для організації дошкільної освіти; підвищення інтересу до удосконалення професійної майстерності, під час проходження практики у дистанційному режимі.

Результати захисту навчальної педагогічної практики показали, що усі студенти успішно пройшли практику та зуміли реалізувати її мету і завдання.

Вітаємо студентів із вдалим завершенням практики та бажаємо нових звершень на педагогічній ниві!