Звітна конференція за результатами навчальної педагогічної практики

26 травня 2023 р. відбулася звітна конференція за результатами проходження навчальної педагогічної практики здобувачами вищої освіти ОС «Бакалавр» І курсу спеціальностей 012 Дошкільна освіта заочної форми навчання.

Практика проводилась в закладах дошкільної освіти у змішаній формі навчання. Частина студентів проходили практику за місцем роботи.

Навчальна педагогічна практика є початковим етапом практичної підготовки студентів до професійної педагогічної діяльності, на якому закладаються основи практичних умінь і навичок, творчого ставлення до діяльності, відбувається формування професійної компетентності та якостей особистості майбутнього професіонала.

Здобувачі вищої освіти не лише звітували про виконання завдань практики, але й поділилися своїми враженнями від отриманого досвіду. Виступи учасників конференції були проілюстровані груповими та індивідуальними презентаціями.

У ході конференції керівники практики: доцент Мельникова Ольга та доцент Трофаїла Наталія оцінили виконання завдань та оформлення звітної документації студентами. Організатори конференції підбили підсумки проходження практики.

Здобувачі вищої освіти ОС «Бакалавр» І курсу заочної форми навчання виконали завдання практики. Студенти отримали перший досвід професійної педагогічної діяльності та переконалися у правильності вибору своєї професії.