ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЗА ПІДСУМКАМИ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ У ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

20 травня 2020 року відбулася чергова дистанційна звітна конференція за підсумками виробничої практики у закладах  дошкільної освіти студентів 4‑го курсу заочної форми навчання, які навчаються за навчальним планом підготовки бакалавра галузі знань 01 Освіта спеціальності 012 Дошкільна освіта.

Про реалізацію завдань під час проходження студентами виробничої практики розповіла студентка 433-з групи Марія Новосад, а особливості ведення робочої та звітної документації розкрила студентка 431‑аз групи Наталія Матат. На конференції студенти прозвітували про набутий досвід, про переваги і недоліки організації та проведення виробничої практики в умовах карантину. Під час конференції відбулася дискусія на тему: «Фахова освіта та вимоги закладів  дошкільної освіти до кваліфікованих випускників». У ній взяли участь викладачі та студенти 4‑го курсу заочної форми навчання.  Залізняк А. М., керівник практики, привітала студентів із завершенням виробничої практики, проаналізувала та прокоментувала перебіг та результати практики.