ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЗА ПІДСУМКАМИ НАВЧАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

21 травня 2020 року відбулася  дистанційна звітна конференція за підсумками навчально-педагогічної практики у закладах  дошкільної освіти  студентами ІІ курсу освітнього ступеня «бакалавр» денної форми навчання, які навчаються за освітніми програмами: Дошкільна освіта. Початкова освіта, Дошкільна освіта. Психологія, Дошкільна освіта. Спеціальна освіта (логопедія), у режимі відеоконференції за допомогою платформи ZOOM.

Із вітальним словом до учасників звітної конференції звернулась заступник декана з питань практичної підготовки студентів факультету  дошкільної та спеціальної освіти Дука Тетяна Миколаївна та побажала ефективного обміну думками.

До слова були запрошені керівники практики Авраменко О.О., Мельникова О.М., Трофаїла Н.Д., які проаналізували, прокоментували перебіг та результати практики, надали високу оцінку виконанних завдань практики студентами. В ході конференції були заслухані звіти студентів. Студенти розповіли  про свої враження, окреслили проблеми з якими стикалися під час практики.

Загалом конференція пройшла в співпраці та взаєморозумінні.

На завершення конференції керівники практики подякували студентам за активність під час конференції, за їхні позитивні враження, а також побажали всім присутнім міцного здоров’я, творчих успіхів, гарного дня.