ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЩОДО ПРОХОДЖЕННЯ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТАМИ ПЕРШОГО КУРСУ ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ МАГІСТР ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

Звітна конференція щодо проходження виробничої практики студентами першого курсу освітнього ступеня магістр заочної форми навчання.

У зв’язку із ситуацією пандемії, виникла необхідність зміни завдань педагогічних практик з урахуванням умов дистанційної освіти.

Під час проходження практики студенти показали ґрунтовні знання з дошкільної педагогіки, дитячої психології та фахових методик дошкільної освіти, а також уміння використовувати їх в освітньому процесі. Про це засвідчують позитивні відгуки завідувачів закладів дошкільної освіти та підготовлена звітна документація відповідно завдань практики. У ході звітної конференції студенти презентували використання педагогічних технологій на відео-роликах, наочний матеріал до казок, занять, дидактичних та рухливих ігор тощо. Практика у дистанційному режимі допомогла студентам виробити  практичні вміння й навички, які необхідні для подальшої їхньої професійної діяльності.