Звітна конференція навчальної педагогічної практики

20 жовтня 2022 року відбулася звітна конференція з навчальної педагогічної практики в ЗДО, в якій взяли участь здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, заочної форми навчання спеціальності 016 Спеціальна освіта.

Практиканти  проходили навчальну педагогічну практику в ЗДО терміном з 03.10 по 14.10.2022 року на базі Дошкільного навчального закладу ясла – садок комбінованого типу №12 м. Умані. Керівник практики: кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Лемещук Марина Анатоліївна.

Під час звітної конференці студенти поділилися враженнями від проходження практики, розповіли про інноваційні методи роботи з дошкільниками, продемонстрували створену власноруч наочність, здобутки та труднощі.

Здобувачі висловили вдячність вчителю-логопеду Хамелюк Лесі Василівні за професіоналізм та допомогу  в практичній діяльності.