Зустріч здобувачів вищої освіти з координатором з питань неформальної та інформальної освіти.

28 лютого 2023 року відбулася зустріч здобувачів вищої освіти ОС «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр» факультету дошкільної та спеціальної освіти координатором з питань неформальної та інформальної освіти Ольгою Мельниковою, доцентом, в.о. завідувача кафедри дошкільної освіти.

Тема обговорення: «Формальна та неформальна освіта: що важливіше?»

Ольга Миколаївна поінформувала здобувачів про особливості неформальної та інформальної освіти, наголосила на тому, що актуальності набуває здобуття неформальної освіти майбутніми фахівцями дошкільної та спеціальної освіти, оскільки це надає можливість набуття додаткових професійних і особистісних компетенцій через навчання, практику та діяльність.

Також здобувачам продемонстровано сторінку з неформальної освіти на сайті факультету, де можна знайти важливу і корисну інформацію щодо питань неформальної освіти.

У ході зустрічі було презентовано платформи для отримання неформальної освіти.

Під час жвавої дискусії було зроблено акцент на тому, що формальна та неформальна освіта є двома незамінними явищами різнобічної освіти людини протягом всього життя. Кожна з двох систем навчання має свої переваги та недоліки.

Підводячи підсумки зустрічі, було зроблено висновки про те, що головне, щоб формальна і неформальна освіта цілком захоплювали здобувачів вищої освіти. Тільки тоді навчання стає ефективним.

Шановні здобувачі, бажаємо вам величезної мотивації до здобуття знань!