ЗУСТРІЧ З ВИПУСКНИКАМИ КЗ «БАЛТСЬКОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ»

Сьогодні вибір професії безпосередньо пов’язують з таким поняттям, як «профорієнтація». Профорієнтація в свою чергу безпосередньо пов’язана з прагненнями молоді та потребами в трудових ресурсах на ринку праці. Саме тому профорієнтаційні заходи стали важливою ланкою у роботі факультету дошкільної та спеціальної освіти.

22 грудня 2020 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти у звичному для всіх відео-режимі відбулась зустріч з випускниками КЗ «Балтського педагогічного фахового коледжу».

Учасниками були студенти 4 курсу спеціальності Початкова освіта.

Випускники зацікавилися спеціальностями, які є на факультеті, правилами прийому вступної кампанії у 2021 році, тощо.

Такі заходи здатні допомогти майбутнім абітурієнтам краще зорієнтуватися у виборі сфери діяльності, а згодом – професії, яка надасть їм  можливість досягти успіху у майбутньому.