Зустріч з першокурсниками заочної форми

06 вересня 2024 року відбулась зустріч у змішаному режимі з метою знайомства з Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини, факультетом дошкільної та спеціальної освіти та успішної адаптації до нових умов життя, здобувачам вищої освіти заочної форми організовано зустріч з керівництвом факультету.

Здобувачів вищої освіти спеціальностей 012 Дошкільна освіта, 016 Спеціальна освіта ознайомили з освітньо-професійними програми, за якими вони будуть навчатися, а також із важливою інформацією щодо організації освітнього процесу, яка необхідна для успішного та якісного навчання.

Щиро вітаємо у великій родині Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та бажаємо незабутнього студентського життя.