ЗУСТРІЧ З ІНОЗЕМНИМИ СТУДЕНТАМИ

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася зустріч з іноземними студентами представників юридичної клініки, відділу по роботі з іноземними студентами та Українсько-туркменського культурно-освітнього центру.

   Мета заходу – підтримка здобувачів вищої освіти з інших країн, ознайомлення з можливостями реалізації їх прав, з правилами поведінки в Україні та Умані зокрема, а також підтвердження готовності надавати допомогу в питаннях безпеки, адаптації, комфортного проживання.

   Під час зустрічі юрисконсульт університету, уповноважена особа по боротьбі та протидії корупції Василь Підлісний акцентував увагу на необхідності сприяння захисту іноземних студентів, їх правах та обов’язках під час навчання у нашій державі.

   Завідувач відділу по роботі з іноземними студентами Надія Ремезовська виокремила основні проблеми, з якими стикаються іноземці в нашій країні, дала практичні рекомендації щодо реалізації їх прав на території України.

   Директор Українсько-туркменського культурно-освітнього центру Олександр Лаврик розповів про завдання, які очолюваний ним підрозділ буде реалізовувати у нинішньому навчальному році.

  Загалом спілкування пройшло у теплій і невимушеній атмосфері.

Друк