ЗУСТРІЧ З ГОЛОВНИМ СПЕЦІАЛІСТОМ ВІДДІЛУ ОСВІТИ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ГОНЧАР МАР’ЯНОЮ ІВАНІВНОЮ

24 грудня 2020 р. відбулася онлайн-зустріч з головним спеціалістом відділу освіти Уманської міської ради Мар’яною Іванівною Гончар та здобувачами вищої освіти ОС молодший бакалавр, ОС бакалавр спеціальності 012 Дошкільна освіта.

Мар’яна Іванівна познайомила студентів з основними посадовими обов’язками головного спеціаліста відділу освіти та виокремила основні завдання та перспективи освітньої діяльності закладів дошкільної освіти м. Умань.

Серед них:

• методичний супровід пріоритетних змістових напрямів освітнього процесу в закладах дошкільної освіти з урахуванням потреб сьогодення; посилення складових соціально-морального, емоційно-ціннісного розвитку дітей, покращення їхнього фізичного, психічного здоров`я упродовж дошкільного дитинства;
  • організаційно-методичний супровід щодо створення безпечного інклюзивного середовища у дитячих колективах; забезпечення умов для формування у вихованців ключових життєвих компетенцій;
  • реалізація та методичне забезпечення принципів наступності між дошкільною та початковою ланками освіти в контексті нового Державного стандарту;
  • розширення інноваційного простору дошкільної освіти регіону, його практико-орієнтованого наповнення з урахуванням кадрової ситуації та потенційних можливостей педагогів.

Студенти  долучилися до обговорення запитань де одним із основних запитань було саме сфера працевлаштування випускників.

Усі учасники отримали позитивні враження від зустрічі.