ЗУСТРІЧ З БАТЬКАМИ ТА ПЕРШОКУРСНИКАМИ

9 серпня на факультеті дошкільної та спеціальної освіти відбулися батьківські збори для батьків та першокурсників. Адже, саме батьки беруть активну участь у визначенні життєвих планів і професійної спрямованості своїх дітей.

Із вступним словом до батьків звернулася декан факультету Демченко Ірина Іванівна, яка зупинилася на актуальних питаннях навчання, розповіла про залучення студентів до участі в науковій роботі та науково-дослідницькій, культурно-масовій та спортивній діяльності.

Про особливості навчально-виховного процесу розповіла заступник декана з навчальної роботи Бутенко Ольга Григорівна.

Кравчук Неля Павлівна, заступник декана з виховної роботи, розповіла про виховні заходи, які проводилися та плануються на факультеті,  а також пояснила правила заселення та проживання в гуртожитку.

Адміністрація факультету дошкільної та спеціальної освіти висловила подяку батькам, дітям за вибір та бажання навчатися в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, а особливо на нашому факультеті.