ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ ВИПУСКНИХ КУРСІВ З ПОТЕНЦІЙНИМИ РОБОТОДАВЦЯМИ

26 жовтня в конференц-залі УДПУ відбулась зустріч студентів випускних курсів з потенційними роботодавцями, які завітали до університету за підтримки громадської організації «Батьківська спілка».

Студенти факультету дошкільної та спеціальної освіти були активними учасниками зустрічі. Випускники отримали інформацію про діяльність приватних освітніх закладів, з яких приїхали гості.

У ході зустрічі обговорювалися питання: «Чому круто бути вчителем», «Як бути крутим вчителем?», «Як отримати кращу роботу в освіті?» та «Як отримати насолоду від роботи вчителя?»

Також учасників зустрічі ознайомили з освітніми можливостями університету з підготовки конкурентоспроможних фахівців. Викладачі кафедри спеціальної освіти Малишевська Ірина Анатоліївна та Колісник Людмила Василівна презентували гостям процес підготовки спеціалістів у сфері спеціальної та інклюзивної освіти. Від студентів 324 групи спеціальності 016 Спеціальна освіта (логопедія) виступили Баранська Анастасія та Рощина Діана, які розповіли про особливості навчання на факультеті дошкільної та спеціальної освіти, про те ,чому вони обрали роботу логопеда-дефектолога.

Гості були вражені підготовкою університету до зустрічі, і ось цитата одного з них: «2 години директори шкіл розповідали студентам і вже годину ми слухаємо про різні кафедри і факультети університету. Я в захваті! Це дійсно крутий університет, де викладачі і керівництво прогресивні, а студенти патріотичні та талановиті! Найцінніші кадри! Природничі, мистецтво, психологія, соціальні, інклюзія, проектна діяльність! Реально круті викладачі та студенти! Дякую Наталі Ревнюк! Ми отримуємо величезне задоволення та користь від кожної хвилини перебування у Вашому університеті!».