Зустріч науково-педагогічних працівників кафедри дошкільної освіти зі здобувачами освітніх ступенів «Бакалавр», «Магістр»

25 травня 2023 року відбулася зустріч науково-педагогічних працівників кафедри дошкільної освіти зі здобувачами освітніх ступенів «Бакалавр», «Магістр», присвячена проблемі використання російськомовних джерел у науковій діяльності.

Метою зустрічі було висвітлення основних аспектів заборони використання джерел інформації держави-агресора у контексті написання випускних кваліфікаційних, курсових
робіт, ІНДЗ, рефератів.

Під час зустрічі було обговорено Законопроєкт «Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони використання джерел інформації держави-агресора або держави-окупанта в освітніх програмах, в науковій та науково-технічній діяльності».

Дана зустріч допомогла здобувачам вищої освіти зорієнтуватися при опрацюванні різної літератури та спрямує їх на правильний шлях у виборі та формуванні списку використаних джерел під час написання магістерського дослідження.

Викладачі та здобувачі дійшли спільної думки про те, що важливо цитувати наукові вітчизняні та закордонні доробки.

Намагаймося знайти баланс між науковим пошуком і національною безпекою.