ЗОРЕПАД ТАЛАНТІВ В УДПУ

  

   Уже 24 весну поспіль в УДПУ імені Павла Тичини проходив фестиваль «Студентська весна», який зібрав обдаровану молодь з різних факультетів на «зорепад» талантів. І хоч весна не надто балує нас своїм  теплом, в актовій залі університету було затишно від щирих пісень, доброзичливого гумору, запальних танців. Вдячні глядачі бурхливими оплесками підтримували своїх талановитих друзів.

   Вітаючи учасників фестивалю, начальник Центру культури та дозвілля «Гаудеамус» Людмила Гекалюк побажала талановитим студентам подальших успіхів у навчальній, науковій та творчій діяльності, а режисеру Наталії Алексеєвій подякувала за те, що вона продовжує найкращі університетські традиції та плекає молоді таланти.

   Студенти-активісти та учасники фестивалю були нагороджені грамотами УДПУ імені Павла Тичини за активну участь у громадському житті університету, високий творчий потенціал та з нагоди проведення Студентської весни – 2018.

   Концертна програма розпочалася піснею «Дівчина-весна» у виконанні Валерії Салій. Тему весни, ніжності та кохання продовжили наступні вокалісти – Юлія Гурак із піснею «Парасолька», Ольга Юрчишина – «Пристрасть», Єскіна Анастасія – «П’яний дощ», Владислава і Руслана Китрар – «Мама» та дует «Жасмин» (Марія Павлишина, Катерина Шуляк) – « Червона рута».

   У жанрі «художнє читання» свій талант демонстрували Катерина Тицькун, виконавши авторський вірш «Проблеми сучасної жінки» та Руслан Ляшко з віршем «Затворниця».

   Марина Крочак подарувала чарівні хвилини насолоди танцем. Непідробний сміх викликали у глядачів гуморески Павла Глазового у виконанні Валерії Салій та Максима Турчинського.

   Учасниками «Студентської весни» стали й іноземні студенти. Дівчата-туркменки виконали свій національний танець «Назли ярим».

   Справжній шквал гучних оплесків лунав на адресу студентського театру естрадних мініатюр «Дзеркало» (художній керівник Наталія Алексеєва), який цьогоріч представив інтермедію «Зенітка» Остапа Вишні та «Прогноз погоди» у виконанні Ігоря Зелінського, Максима Турчинського та Євгена Гоменюка. Веселі мініатюри «Щастя» (Ягуфарова Аліна, Євгеній Мартинюк) та «Випадок у ресторані» (Владислав Березовський, Олег Подолян, Анастасія Неголюк) також викликала неймовірний сміх у глядацькій залі, вкотре доводячи, що гумор допомагає переживати будь-які труднощі в житті.

   Ведучі заходу – Наталія Алексеєва і Володимир Крижановський радували своєю майстерністю і креативністю.

   Тепла і яскрава, завжди розмаїта «Студентська весна» додає наснаги і стимулює до творчості. Спасибі учасникам і організаторам фестивалю за отриману насолоду і хороший весняний настрій!

Друк