ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ!

Два слова – Жінка і Весна…

І цим вже сказано чимало.

В словах тих істина одна,

В ній світлого життя начало.

Ліна Костенко

Дорогі, любі, чарівні жінки!

Щиро і сердечно вітаю вас із 8 Березня – першим весняним святом, що несе у світ ніжність і красу, наповнює наші душі світлими почуттями та новими радісним надіями!

Жінка завжди була й залишається берегинею роду людського, хранителькою сімейного вогнища та родинного добробуту. Від тепла жіночих сердець, щирості й доброти стає затишнішим світ, життя набуває нового змісту.

Сьогоднішнє свято – чудовий привід висловити слова вдячності прекрасній частині нашого колективу за атмосферу підтримки, взаємної поваги та гармонії. Вашій мудрості, шановні жінки, волі, енергії та майстерності підвладні найвищі висоти людських звершень. Із гідністю і терпінням кожна із вас виконує таке нелегке покликання – бути водночас дбайливою мамою, жінкою, люблячою дружиною, сумлінним працівником і фахівцем своєї справи.

З нагоди свята щиро бажаємо Вам сонячних днів, зігрітих любов’ю та ласкою рідних людей, жіночого щастя, достатку та благополуччя у ваших родинах. Нехай кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт.

Зі святом!

З повагою,

ректор університету

Олександр Безлюдний

Друк