Здобувачі вищої освіти обрали дисципліни вільного вибору

Відповідно до розпорядження першого проректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Андрія Гедзика, 3 вересня 2024 року доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Людмила Черніченко провела онлайн-зустріч із здобувачами вищої освіти перших курсів ОС “бакалавр” та ОС “магістр” спеціальності 016 Спеціальна освіта.

Метою зустрічі було: ознайомлення здобувачів вищої освіти перших курсів з “Положенням про порядок вільного вибору навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини”; ознайомлення з переліком дисциплін вільного вибору, презентаціями та силабусами.

Також відповідальна по кафедрі зробила екскурс сайтом факультету, де розміщені всі матеріали та Googl-форми для обрання дисциплін вільного вибору.

По завершенню зустрічі Людмила Черніченко побажала всім здобувачам зробити правильний вибір та обрати свою індивідуальну освітню траєкторію.