ЗАВЕРШИЛИ СВОЮ РОБОТУ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ ТА МУЗИЧНИХ КЕРІВНИКІВ ЗДО

З 4 листопада по 3 грудня 2019 року працівники закладів дошкільної освіти мали змогу пройти курси підвищення кваліфікації зі спеціальності 012 Дошкільна освіта на базі факультету дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

У процесі  навчання слухачі ознайомились із такими цікавими модулями, як “Психолого-педагогічний супровід дитини в освітній інклюзії”, “Основи профілактики професійної деформації та емоційного вигорання педагога”, “Основи моделювання комп’ютерно-розвивального середовища в ЗДО”, “Формування емоційної компетентності у дітей дошкільного віку”, “Специфіка використання музикотерапії в роботі з дітьми ”, “Інноваційні технології навчання дітей іноземної мови” та інші.

Кожен слухач курсів підвищення кваліфікації написав творчу випускну роботу, в якій показав результат самостійної науково-дослідницької діяльності, узагальнив, оновив і розширив свої теоретичні знання, вдосконалив практичні вміння з обраної теми, розробив й упровадив інноваційні педагогічні технології в освітній процес ЗДО. По завершенні курсів підвищення кваліфікації відбувся відкритий захист творчої випускної роботи, на якому слухачі мали можливість поділитись досвідом і показати знання, отримані на курсах.

Після успішного захисту наукових доробок відбулось урочисте вручення свідоцтв про підвищення кваліфікації слухачам курсів. Заступник декана з навчальної роботи Бутенко Ольга Григорівна звернулась до слухачів із побажаннями здоров’я, творчих успіхів, наснаги в роботі.

Слухачі отримали практичні навички, що їх втілюватимуть  у своїй педагогічній діяльності, й отримали незабутні враження від спілкування з викладачами курсів підвищення кваліфікації. Випускники курсів висловили вдячність керівництву факультету та щирі побажання наставникам.

Бажаємо слухачам нових ідей, оригінального та ефективного втілення сучасних освітніх технологій у роботі з дітьми!

Друк