ЗАВЕРШИЛИ СВОЮ РОБОТУ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ЛОГОПЕДІВ-ДЕФЕКТОЛОГІВ

З 3 лютого по 3 березня 2020 року працівники закладів дошкільної, загальної середньої та спеціальної освіти мали змогу пройти курси підвищення кваліфікації зі спеціальності 016 Спеціальна освіта на базі факультету дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Кожен слухач курсів підвищення кваліфікації написав творчу випускну роботу, в якій показав результат самостійної науково-дослідницької діяльності, узагальнив, оновив і розширив свої теоретичні знання, вдосконалив практичні вміння з обраної теми, розробив й упровадив інноваційні педагогічні технології в освітній процес. По завершенні курсів підвищення кваліфікації відбувся відкритий захист творчої випускної роботи, на якому слухачі мали можливість поділитись досвідом і показати знання, отримані на курсах.

Після успішного захисту наукових доробок відбулось урочисте вручення свідоцтв про підвищення кваліфікації слухачам курсів. Заступник декана з виховної роботи Трофаїла Наталія Дмитрівна звернулась до слухачів із побажаннями здоров’я, творчих успіхів, наснаги в роботі.

Слухачі отримали практичні навички, що їх втілюватимуть  у своїй педагогічній діяльності, й отримали незабутні враження від спілкування з викладачами курсів підвищення кваліфікації. Випускники курсів висловили вдячність керівництву факультету та щирі побажання наставникам.

Бажаємо слухачам нових ідей, оригінального та ефективного втілення сучасних освітніх технологій у роботі з дітьми!