Засідання школи професійного зростання молодих викладачів

Засідання школи професійного зростання молодих викладачів відбулося 7 березня 2023 року о 13.00 год. в режимі онлайн. До засідання долучилися викладачі факультету дошкільної та спеціальної освіти.

План засідання

1. Особливості проведення профорієнтаційної роботи у 2023 році.

Доповідач: Цимбал-Слатвінська Світлана Володимирівна, помічник ректора, доктор педагогічних наук, професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти УДПУ.

1. Використання сервісів Google в освітньому процесі.

Доповідачі: Криворучко Інна Ігорівна, викладач кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій; Тітова Любов Олександрівна, викладач кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій.  Тема: «Можливості використання інструментарію Google Meet під час дистанційного навчання».

Ковтанюк Максим Сергійович, викладач кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій. Тема: «Особливості використання інструменту Screenity в освітньому процесі».

Організаторам та співорганізаторам дякуємо за можливість підвищення наукового та професійного рівня.