ЗАХИСТИ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ ІІ-ГО РОКУ НАВЧАННЯ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 016 «СПЕЦІАЛЬНА ОСВІТА»

12 та 13 травня 2020 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулися захисти магістерських робіт студентів ІІ-го року навчання ОС «магістр» спеціальності 016 «Спеціальна освіта».

Члени комісії: доктор педагогічних наук, професор Малишевська Ірина Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, доцент Бутенко Ольга Григорівна, кандидат педагогічних наук, доцент Бабій Інна Володимирівна та кандидат педагогічних наук, доцент Білан Валентина Андріївна.

У зв’язку з умовами карантину захист проходив у форматі відео-конференції на платформі ZOOМ. Студентів ознайомили із інструктивними матеріалами проведення захисту випускних кваліфікаційних. Зі згоди студентів та членів екзаменаційної комісії було зроблено фотозйомку захисту робіт. За результатами захисту всі студенти отримали позитивні оцінки «добре» та «відмінно».

Бажаємо всім випускникам успіху у майбутній роботі!