захист виробничої інспекторської практики

Практика – одна з найважливіших складових професійної підготовки фахівця. Вона дозволяє студенту практично спробувати свої сили в обраній професії, навчитися застосовувати в професійній діяльності знання, отримані на навчальних заняттях.

DSC04345 - копия

19 грудня відбувся захист виробничої інспекторської практики, яку студенти 5 курсу проходили на базі відділів освітита дошкільних навчальних закладів.

DSC04344 - копия

Педагогічна практика спрямована на закріплення і поглиблення теоретичних знань курсів “Організація і керівництво  дошкільною освіою”, “Дошкільної педагогіки”, методик навчання і виховання дітей дошкільного віку та інших фахових дисциплін, формування вміння використовувати їх у ситуаціях реальної управлінської діяльності.

DSC04351 - копия

Мета практики: поглиблення теоретичної підготовки студентів до управлінської діяльності в органах управління в системі дошкільної освіти, формування професійних вмінь, необхідних для виконання управлінських функцій.

DSC04349 - копия

Студенти представили на розгляд членів комісії матеріали практики та звітну документацію оформлену згідно попередньо встановлених вимог.

DSC04352 - копия

Педагогічна практика сприяла  успішному закріпленню теоретичних знань та вдалого оволодіння практичними навичками та вміннями.

Друк