ВИПУСКНИЙ ЕКЗАМЕН «ОСНОВИ ДЕФЕКТОЛОГІЇ ТА ЛОГОПЕДІЇ»

27 травня розпочався випускний екзамен «Основи дефектології та логопедії», який проходить в системі Moodle, для студентів денної форми навчання за освітнім ступінем «бакалавр» спеціальність 012 Дошкільна освіта. Спеціальна освіта (логопедія).

Перед початком екзамену голова екзаменаційної комісії кандидат педагогічних наук, доцент Карнаух Л. П. зробила перекличку, під час якої випускники пройшли ідентифікацію.

Потім секретар екзаменаційної комісії кандидат педагогічних наук, доцент Дука Т. М. покроково ознайомила студентів з особливостями складанням дистанційного випускного екзамену.

Члени комісії доктор педагогічних наук, професор Демченко І. І., кандидат педагогічних наук, доцент Бегас Л. Д. та кандидат педагогічних наук, старший викладач Хрипун Д. М. бажають випускникам успіхів у складанні випускної атестації!