ВИПУСК МАГІСТРІВ: ШЛЯХ В УСПІШНЕ ЖИТТЯ РОЗПОЧАТО!

Вітаємо випускників факультету дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з успішним завершенням навчання та отримання диплома «магістра».

Шановні випускники, цей день, свято вручення дипломів назавжди залишиться палким спогадом у ваших серцях. Бажаємо Вам не втрачати життєвий оптимізм і той молодечий запал, який супроводжував вас протягом всіх років навчання.

Перегорнуто нову сторінку. І перед вами чистий аркуш. Знаємо, ви заповните його без помилок, так, як учили ваші наставники.

Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане наша держава. Бажаємо вам оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. Божого Вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги та невичерпної енергії! Нехай Вам щастить у нових звершеннях!

З найщирішими побажаннями

адміністрація факультету,