Викладачка кафедри спеціальної та інлюзивної освіти взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції

6 червня 2022 року к.п.н., викладачка кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Бевзюк Марина взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Здоров’язберігальне спрямування освіти у підготовці фахівців гуманітарного профілю: проблемні питання та шляхи їх розв’язання» за участі закладів вищої освіти України, Ізмаїльського державного гуманітарного університету, Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка, Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», Національного університету «Львівська політехніка», Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, яка проводилась у режимі online за допомогою сервісу Google Meet. Організатором конференції виступив Ізмаїльський державний гуманітарний університет.

Під час проведення конференції було висвітлено такі актуальні питання: методологічні засади впровадження педагогічних здоров’язберігальних інновацій в сучасній освіті; здоров’язберігальний напрям  як важлива складова підготовки майбутніх учителів фізичної культури; проблеми  навчально-тренувального процесу в контексті здоров’язбереження; шляхи вдосконалення професійної підготовки майбутніх учителів природничих дисциплін у контексті здоров’язбереження; здоров’язбережувальний напрям інклюзивного освітнього середовища; партнерська взаємодія закладів освіти України у формуванні здоров’язбережувальної траєкторії навчання; розвиток інноваційного мислення та креативних здібностей як основа гуманітарної підготовки сучасного фахівця до здійснення здоров’язберігальних функцій.

Марина Сергіївна презентувала науковий доробок на тему: «Взаємодія вчителя з батьками дітей з особливими освітніми потребами».