Викладачі факультету дошкільної та спеціальної освіти долучилися до семінару проведеного Центром професійного розвитку

У рамках діяльності Центру професійного розвитку, викладачі факультету дошкільної та спеціальної освіти долучилися до семінару, який відбувся 20 січня через платформу Meet. На порядку денному обговорювалися питання:
1. Трудові правовідносини у сфері освіти. Доп.: Кравченко Роман Михайлович, юрисконсульт УДПУ.
2. Державний стандарт базової середньої освіти . Доп.: Коберник Олександр Миколайович, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту УДПУ.
3. Особливості здійснення освітнього процесу в умовах пандемії. Доп: Ткачук Галина Володимирівна, доктор педагогічних наук, професор кафедри інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій УДПУ.
Окрема подяка координатору семінару – д. п. н., професору Бялик О. В.
Щиро вдячні за актуальні, змістовні доповіді та грунтовні відповіді на запитання.

Автор: Гарбар С.В.