ВИХОВНИЙ ЗАХІД ДО ДНЯ МАТЕРІ «ЩИРА ВДЯЧНІСТЬ ЗА ЖИТТЯ».

На факультеті дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини зі студентами 211 групи викладачем Колонтаєвською С.В. був проведений виховний захід до Дня матері «Щира вдячність за життя».

Мама… це перше слово, яке вчиться вимовляти дитина; це цілий світ, в якому тепло і затишно; це найближча людина, без якої не починалось би наше життя…

Під час заходу студенти ознайомились з історією виникнення свята, прослухали поетичні рядки про матір. У виконанні Жимбій Ольги прозвучала зворушлива пісня «Про маму».

Виховна година мала сильне емоційне забарвлення. Безсумнівно, кожен з присутніх після отриманих вражень не забуде і в цей день, і 12 травня, в День матері, приділити увагу та висловити свою безмежну любов і вдячність найближчій у світі людині.