ВИХОВНА ГОДИНА «ЩО НИНІ ОЗНАЧАЄ БУТИ ПАТРІОТОМ УКРАЇНИ?»

02 листопада 2022 р. Кравчук Н. П. був проведена виховна година «Що нині означає бути патріотом України?» зі студентами 213 групи.

Мета: ознайомити студентів з основними етапами розвитку України, процесом русифікації України та боротьбою з нею; звернути увагу на унікальність рідної мови, на її місце серед інших мов світу; формувати громадянську і загальнокультурну компетентності.

Студенти мали змогу ще раз пригадати славетне минуле українського народу, обговорити сучасні проблеми нашої держави та шляхи їх вирішення.

Адже бути патріотом − значить любити життя, уміти прожити його гідно і цікаво, просто йти вперед своєю дорогою. Бути патріотом означає поважати себе, відповідати за свої вчинки, слова, поведінку, бо ти є представником своєї нації, ти − країна!

Лише справжні патріоти, об’єднавшись в єдине ціле, підносять культурний та економічний рівень своєї держави, творять нову історію, в якій немає сумних і трагічних дат, а лише чисте і світле майбутнє.
Тому, будьмо патріотами нашої України і любімо її всім серцем своїм і всією свою душею!

Присутні мали нагоду пригадати історію, обговорити важливість української мови для сучасності і заохотити всіх до безупинного вивчення історії та традицій рідної Батьківщини.