Виховна година на тему: «Я студент ХХІ століття»

17 листопада 2022 року студенти 413 групи факультету дошкільної та спеціальної освіти разом із куратором академічної групи кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Дукою Т.М. провели виховну годину на тему: «Я студент ХХІ століття», приурочений до відзначення Дня студента.

Моргонюк Ірина розповіла історію виникнення цього свята та всі разом пригадали історію студентського життя 413 групи.

Староста групи Казанцева Надія зазначила, що: «незважаючи, що студентські роки припали на час викликів, протистоянь і війни, проте тепер, як ніколи, ми стали сильнішими та згуртованішими, знаємо ціну дружби, любові, життя, відчуваємо гордість за наших захисників».

Дука Т.М. привітала своїх студентів від усього викладацького колективу та наголосила, що «наші студенти – це наша гордість, пишаємося вами, вашими досягненнями, успіхами! Черпайте максимум знань і вмінь, розвивайтеся! Бажаємо скласти всі життєві іспити на відмінно!

З Днем студента!