ВИХОВНА ГОДИНА НА ТЕМУ: “КОНФЛІКТ ТА ШЛЯХИ ЙОГО ВИРІШЕННЯ”

29 листопада 2018 року відбулася виховна година на тему “Конфлікт та шляхи його вирішення” зі студентами 603аз та 603з груп в 320 аудиторії.

Студенти мали змогу ознайомитися з фазами виникнення та ескалацією конфліктів, їх класифікацією. Вони переглянули презентацію з даної теми.

В процесі виховної години студенти мали можливість демонструвати культуру спілкування і поведінки як психологічний чинник психопрофілактики конфліктів, обмінювалися досвідом вирішення конфліктів та подолання стресових ситуацій.

Студенти познайомилися з методикою лікувального мислення Яна Гоулера та психотренінговими технологіями “Найкращий терапевт”, “Троянда”, “Самоідентифікація”.

Надіємося, що отриманий досвід розширить знання студентів про конфліктні ситуації, які виникають найчастіше і дасть можливість лекше справлятися з ними у власному житті.