ВИХОВНА ГОДИНА “ХАЙ В УКРАЇНІ БУДЕ МИР”

ЗІ СВЯТОМ, ДОРОГІ ЗАХИСНИКИ!

Є день прекрасний в грудні, коли жінки вітають чоловіків.   6 грудня – святo чoлoвіків – чoлoвіків, які захищають спoкій наших дoмівoк, лицарів, здатних завжди підставити свoє сильне плече чарівній пoлoвині людства.

Факультет дошкільної та спеціальної освіти теж вітає сильну половину людства зі святом. Заступник декана по виховній роботі Кравчук Неля Павлівна виступила з вітальним словом та розповіла власний вірш.

Яшина Ольга (113 група) виступила з презентацією «АТО. Причини початку та наслідки».

Переглянули відеоролик на тему: «АТО» (114 група).

Презентація «10 цікавих фактів про Збройні сили України» та перегляд відеоролика «Повсталий степ» (підготували студенти 115 групи).

Студенти переглянули відео про “Капітана 72 групи механізованої бригади Олександра Портеменка”, яку підготовила Криворот Ольга (214 група).

Надзвичайно цікаву презентацію «Герої моєї Батьківщини» підготувала студентка 411 групи – Гудак Юлія.

На завершення виховної години студентка 111 групи виконала пісню «Мир над Україною».

Студентів зворушили кадри про життя на війні український воїнів та звитягу наших героїв. Ми пишаємось героями України.

Щиро вітаємо Вас з Днем Збройних Сил України, бажаємо міцного здоров’я, успіхів у військовій підготовці, щастя Вам та Вашим рідним і близьким! Сила та міць української держави – у єдності армії та народу. Тому прийміть найщиріші вітання до Вашого професійного свята і й надалі своєю важливою справою нагадуйте всьому світові про те, що Україна у надійних руках.

Воїне, лицарю славний,

Ти зброю тримаєш в руках,

Щоб на нашу країну-державу

Злий не позарився враг.