ВИХОВНА ГОДИНА: «ФОРМУВАННЯ СТРЕСОТІЙКОСТІ СТУДЕНТІВ В УМОВАХ ВІЙНИ»

В сучасних соціально-економічних умовах перед людиною на різних вікових етапах її життєвого шляху виникають неочікувані ситуації, як правило стресові, які вимагають адекватного і невідкладного їх опанування, підвищення здатності протистояти таким впливам без шкоди для здоров’я. Найбільш вразливими, інтолерантними до негативних зовнішніх впливів, схильними до стресу є юнацька молодь, і особливо така соціально й психологічно вразлива категорія, як студентство.

28 лютого 2023 року доцентом кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Кравчук Н.П. проведено виховну годину зі студентами 213 групи на тему: «Формування стресотійкості студентів в умовах війни»

Метою заходу було формування стресостійкості студентів в умовах війни, адже те, як ми переносимо стрес, впливає на якість життя. Важливо розвивати стійкість до стресу, це дозволяє краще боротися з ним, уникати психічних розладів та зберігати фізичне і психічне здоров’я.

Отже, існує чимало способів подолання стресу та підвищення стресостійкості, які допоможуть знайти студентам гармонію з собою та навколишнім світом. Адже, утвердження і розквіт нашої держави можливий лише за умови професійного та інформаційно духовного становлення кожного громадянина, професіонала, фахівця, який має стати вирішальною силою, що забезпечить незворотність поступу України до своєї волі, слави, економічного та соціального добробуту, здорової нації, сильної держави світового рівня.