ВШАНУВАННЯ ПАМʼЯТІ ВЕЛИКОГО МИТЦЯ Т.Г.ШЕВЧЕНКА

9 березня, у день, коли народився Тарас Григорович Шевченко,  студенти факультету дошкільної та спеціальної освіти зібралися разом, щоб згадати творчість великого митця, його незліченний доробок як поета та художника.

Доля не шкодувала йому страждань, але й не пожаліла втіх, що били із здорового джерела життя. Ось такий був і є для нас, українців, Тарас Шевченко.    В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує людство. У перші березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу – Тараса Шевченка. Скільки років минуло з дня народження поета, проте і нині живе під сонцем України Кобзареве слово, слово великої, непогасної любові до свого народу, своєї землі.

Найкращий і найцінніший скарб доля дала йому лише по смерті – невмирущу славу і всерозквітаючу радість, яку в мільйонах людських сердець знову й знову збуджуватимуть його твори. Студенти факультету декламували поезії «Заповіт», «Катерина», «Гайдамаки», «Сон», «Наймичка», написані автором.

Не заростають стежки до могили великого Кобзаря, все життя і творчість якого є зразком того, як справжній митець повинен своїм талантом служити народу. Ти завжди у наших серцях, Тарасе!