ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС ДЛЯ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ «ЗДОРОВА ДИТИНА – ЗДОРОВА НАЦІЯ»

8 квітня 2021 р. студентка факультету дошкільної та спеціальної освіти ОС магістр 502 групи Мельник Ірина взяла участь у ІІ турі Всеукраїнського творчого конкурсу для студентської молоді «Здорова дитина – Здорова нація» і була нагороджена дипломом II ступеня.

Відбувся публічний дистанційний захист робіт у формі підсумкової науково-практичної конференції (за дистанційними технологіями ZOOM), який проводився в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка.

Керівник наукової роботи: кандидат педагогічних наук, доцент Кравчук Неля Павлівна.

Зичимо подальших успіхів і творчих звершень!