ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ ЗАБІГ «ОДНА МИЛЯ»

31 травня 2019 року студенти  Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини зібралися у дендропарку «Софіївка», біля Павільйону Флори, щоб взяти участь у Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому заході серед студентів на дистанцію 1 миля/1609 метрів.

Метою забігу було формування здорового способу життя та залучення студентської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом; підвищення рівня рухової активності студентської молоді та зміцнення здоров’я; популяризації  і подальшого розвитку фізичного виховання та спорту серед студентської молоді; піднесення олімпійських цінностей та ідеалів спорту, як одного із засобів гармонійного розвитку людини з метою створення толерантного суспільства, поширення ідей гуманізму і виховання патріотизму.

Учасниками від факультету дошкільної та спеціальної освіти стали студенти першого курсу: Чепелюк Людмила та Милько Юлія.

Бажаємо усім, хто долучився до заходу міцного здоров’я та довголіття.