ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ ТРЕНІНГ «РОЗВИТОК ЛІТЕРАТУРНИХ ЗДІБНОСТЕЙ: ЕКСПРЕС-МЕТОДИКА НАПИСАННЯ ТВОРІВ РІЗНИХ ЖАНРІВ»

На базі факультету соціальної та психологічної освіти (кафедри педагогіки та освітнього менеджменту та кафедри психології), факультету дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 10 жовтня 2019 року відбувся Всеукраїнський науково-практичний тренінг «Розвиток літературних здібностей: експрес-методика написання творів різних жанрів». Модератор та автор тренінгу – д. пед. н., проф. Осадченко І. І.

Активними учасниками тренінгу стали вчителі та учні закладів загальної середньої освіти м. Умань., викладачі та студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, інших закладів освіти. Мета тренінгу – вдосконалити уміння писати літературні твори різних жанрів, зокрема казок; зміцнити психічне здоров’я засобами казкотерапії. Присутні брали активну участь у написанні творів різних жанрів за методикою Осадченко І. І. Всі набули гарного настрою та позитивних емоцій, змогли насолодитися чудовою атмосферою та вкотре переконалися, що немає нічого неможливого!