Всеукраїнський методологічний семінар «Взаємозв’язок Нової української школи та програми Президента України «Здорова Україна»

Викладачі кафедри психології та педагогіки розвитку дитини кандидат педагогічних наук, старший викладач Рябошапка Ольга Володимирівна та викладач-стажист Журавко Тетяна Валеріївна долучилися до Всеукраїнського методологічного семінару «Взаємозв’язок Нової української школи та програми Президента України «Здорова Україна», організованого державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти 28 лютого 2023 року в онлайновому режимі.

Організаторами семінару були Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, Центр освітнього консультування, ГО «Ukraine Active», МБО «Лідер якості».

Щиро дякуємо всім організаторам семінару. Бажаємо всім успіхів, оптимізму, добра, миру і дочекатися світлого дня Перемоги!