05 листопада 2020  року у дистанційному режимі відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «РОЗВИТОК ПРОФЕСІОНАЛІЗМУ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ»

Діяльність конференції передбачала спільну роботу учасників за чотирма напрямами:

• формування професійних якостей майбутніх вихователів;
  • актуалізація професійно-творчого потенціалу студентів;
  • інтерактивні методи формування професіоналізму вихователів;
  • майстерність вихователя у формуванні творчої компетентності дошкільника.

Упродовж роботи конференції учасники обговорили широке коло проблем присвячених професіоналізму вихователя, актуалізації інтелектуально-творчого потенціалу студентів, розвитку педагогічних здібностей, професійної, інформаційно-комунікаційної компетентності  вихователів, психологів, керівників закладів дошкільної освіти.

Учасники конференції мали можливість долучитися до дискусії та обмінятися науковими здобутками, познайомитися з практичними досягненнями в галузі професійної майстерності  та педагогічної творчості.

Дякуємо всім учасникам, хто взяв участь у  науково-практичній конференції!