ВІТАЄМО З ДНЕМ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

14 лютого закохані у всьому світі відзначають День святого Валентина. День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.

Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.

На факультеті дошкільної та спеціальної освіти пройшла низка  заходів, присвячених Дню святого Валентина. Студенти залюбки брали активну участь у конкурсах та вікторинах “Що Ви знаєте про День Святого Валентина”, а святково прикрашені стіни факультету (валентинками, цитатами про кохання),  вже при вході всім задавали піднесеного настрою.

Вітаємо зі святом! Бажаємо Вам,  щастя, веселощів, ласки, турботи, затишку. Нехай цей день для одних стане прекрасним початком довгих відносин, а для інших чудовим їх продовженням. Нехай ангели любові слідують за вами, не відпускають ні на хвилину.