ВІТАЄМО ОЛЕКСАНДРУ СМІЛЯНЕЦЬ — ПЕРЕМОЖНИЦЮ МІСЬКОГО КОНКУРСУ МОЛОДИХ ПОЕТІВ «ТАРАСОВИМИ ШЛЯХАМИ»

Студентка Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Олександра Смілянець стала переможницею конкурсу молодих поетів «Тарасовими шляхами», який проводився відділом у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради.

У Конкурсі взяли участь юні поети віком 15-25 років, студенти та учні, які проживають у місті Умань. Переможців визначали у двох вікових групах 15-19 та 20-25 років. Згідно рішення журі у першій групі перемогу здобула наша студентка Олександра Смілянець. Їй вручено Кубок та Диплом переможця.

Олександра поділилася своїми роздумами про поетичний шевченківський конкурс: «Коли я згадую Шевченка, то уявляю…Ні, не білу хату у Моринцях, не календарі із зображенням поета. Я бачу перед собою українців, які стоять зимою на МАЙДАНІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ і тримають у руках плакати з надписом: «Борітеся — поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая!»

Організація таких заходів як конкурс «Тарасовими шляхами» надзвичайно важлива у наш час. Ідеї Тараса Шевченка не загинули. Слова Генія досі наповняють наші вчинки змістом. Ідеалом Шевченка була СВОБОДА. Тож будьмо вільними і сильними! Любімо свій рідний край! І ще… «Нема на світі України, немає другого Дніпра».

Вітаємо Олександру із перемогою і бажаємо подальшого вдосконалення творчих здібностей, невпинного руху вперед і нових перемог!