Вільний вибір дисциплін – це можливість формування власної освітньої траєкторії та індивідуального навчального плану

28.02.2023 року відбулася онлайн-зустріч викладачів факультету дошкільної та спеціальної освіти зі здобувачами вищої освіти всіх ступенів ОП “Дошкільна освіта” та  ОП “Спеціальна освіта” денної та заочної форм навчання.

Метою зустрічі було продовжити ознайомлювати здобувачів вищої освіти із Положенням про порядок вільного вибору навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти та з детальною інструкцією обрання дисциплін вільного вибору, які розміщені на сайті факультету https://fdo.udpu.edu.ua/dystsypliny-vidbnogo-vyboru/.

Зокрема, доктор філософії, старший викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Черніченко Людмила Анатоліївна  детально представила переліки дисциплін вільного вибору на 2023-2024 навчальний рік за освітніми програмами та скерувала здобувачів вищої освіти переглянути презентації дисциплін для подальшого обрання.

Після ознайомлення студентів із переліками та презентаціями дисциплін буде проведена додаткова зустріч. Час і дату проведення буде проанонсовано на сайті факультету.